עדכונים

 • נוסף עמוד חדש לאתר – הפעלת אפליקציות ופעולות נפוצות ממקלדת המחשב

  כחלק מהשירות ללקוחותינו, הקמנו עמוד שנקרא הפעלת אפליקציות ופעולות נפוצות ממקלדת המחשב. העמוד מרכז וירכז בעתיד תוכן שימושי לביצוע פעולות קצרות והפעלת אפליקציות שימושיות במחשב. התוכן יכול לעזור ללקוחותינו המשתמשים בתוכנות JAWS או FUSION מכיוון שהוא מתמקד בתיפעול מקלדת המחשב … נוסף עמוד חדש לאתר – הפעלת אפליקציות ופעולות נפוצות ממקלדת המחשב קרא עוד »


 • יצירת נקודת שיחזור למערכת ההפעלה חלונות

  האם כדאי לעשות גיבוי למערכת ההפעלה? רצוי ואף חובה לבצע גיבוי או נקודת שיחזור למערכת ההפעלה. ניתן לבצע את הגיבוי/נקודת שיחזור במספר אופנים, פוסט זה מתייחס לביצוע נקודת שיחזור בעזרת מנגנון של מערכת ההפעלה של חלונות 10/11 באופן כזה שהמשתמש … יצירת נקודת שיחזור למערכת ההפעלה חלונות קרא עוד »


 • האם לאשר או לדחות עדכוני תוכנה

  כללי פוסט זה מתייחס לעדכונים/שדרוגים של תוכנות FUSION, JAWS, ZOOMTEXT. כבכל שנה בחודש אוקטובר חברת Freedom Scientific יצרנית תוכנות ההגדלה וקורא המסך FUSION, JAWS, ZOOMTEXT מפיצות גרסאות חדשות של תוכנות אלו. לקוחות שיש ברשותם אחת מתוכנות אלו חייבים לדעת איך … האם לאשר או לדחות עדכוני תוכנה קרא עוד »


 • Fine Reader גרסה 16, חשוב לדעת

  מדיניות הרישיון של תוכנת 16 Fine Reader השתנתה, החל מגרסה זו הרישוי הינו מנוי ל- 1 שנה או ל- 3 שנים. לא השתנה דבר באופן ההתקנה למעט פעולת הפעלת הרישיון, גרסה זו מחייבת רישום באתר החברה ורק לאחר מכן תתאפשר … Fine Reader גרסה 16, חשוב לדעת קרא עוד »