עדכונים

 • הופצו מהדורות חדשות דצמבר 2023 עבור התוכנות FUSION, JAWS, ZOOMTEXT גרסאות 2024.2312

  משתמשים שרישיונם תומך במוצרי התוכנות FUSION, JAWS, ZOOMTEXT 2024, יש לאשר את התקנת העדכון בעת הופעת חלונית העדכון.משתמשים שבמחשבם לא מופיעה חלונית עדכון, מומלץ ללחוץ על בדיקת עדכונים שבתפריטי התוכנה.באתרים ובאירגונים בהם המחשב נמצא ברשת מוגנת או שאין ברשותם אינטרנט … הופצו מהדורות חדשות דצמבר 2023 עבור התוכנות FUSION, JAWS, ZOOMTEXT גרסאות 2024.2312 קרא עוד…


 • נוסף עמוד חדש לאתר – הפעלת אפליקציות ופעולות נפוצות ממקלדת המחשב

  כחלק מהשירות ללקוחותינו, הקמנו עמוד שנקרא הפעלת אפליקציות ופעולות נפוצות ממקלדת המחשב. העמוד מרכז וירכז בעתיד תוכן שימושי לביצוע פעולות קצרות והפעלת אפליקציות שימושיות במחשב. התוכן יכול לעזור ללקוחותינו המשתמשים בתוכנות JAWS או FUSION מכיוון שהוא מתמקד בתיפעול מקלדת המחשב … נוסף עמוד חדש לאתר – הפעלת אפליקציות ופעולות נפוצות ממקלדת המחשב קרא עוד »


 • יצירת נקודת שיחזור למערכת ההפעלה חלונות

  האם כדאי לעשות גיבוי למערכת ההפעלה? רצוי ואף חובה לבצע גיבוי או נקודת שיחזור למערכת ההפעלה. ניתן לבצע את הגיבוי/נקודת שיחזור במספר אופנים, פוסט זה מתייחס לביצוע נקודת שיחזור בעזרת מנגנון של מערכת ההפעלה של חלונות 10/11 באופן כזה שהמשתמש … יצירת נקודת שיחזור למערכת ההפעלה חלונות קרא עוד »


 • האם לאשר או לדחות עדכוני תוכנה

  כללי פוסט זה מתייחס לעדכונים/שדרוגים של תוכנות FUSION, JAWS, ZOOMTEXT. כבכל שנה בחודש אוקטובר חברת Freedom Scientific יצרנית תוכנות ההגדלה וקורא המסך FUSION, JAWS, ZOOMTEXT מפיצות גרסאות חדשות של תוכנות אלו. לקוחות שיש ברשותם אחת מתוכנות אלו חייבים לדעת איך … האם לאשר או לדחות עדכוני תוכנה קרא עוד »