סיוע מרחוק

חשוב לדעת, טכנאי לטס-טוק אינם מורשים בהתקנות ובהגדרת מוצרים שלא נרכשו מהחברה, כמו כן יש ליידע את טכנאי לטס-טוק בנוגע לחסימות עקב אבטחה גבוהה או כשרות דתית כדוגמת ספקי תוכן אינטרנט מסוג רימון/אתרוג.
מומלץ לקרוא את השינויים במדיניות התמיכה במוצרי התוכנה והחומרה שהחברה מספקת על מנת למנוע אי נעימות.

יש לקרוא את תנאי התמיכה בשליטה מרחוק

התמיכה מרחוק תיהיה על פי שיקול דעת של טכנאי לטס-טוק והתנאי לתמיכה מחייב חיבור של אינטרנט יציב וניסיונות ההתחברות למחשב הלקוח יוגבלו לשלוש ניסיונות. במידה ויופיעו ניתוקים תכופים או תקשורת איטית, תופסק התמיכה עד למועד בו התקשורת תשופָּּר.
המשתמש אינו מחוייב בהתקנה קבועה של תוכנת השליטה של חברתינו במחשבו, ניתן להוריד ולהפעיל את תוכנת השליטה ללא התקנה אך המשתמש יצטרך לשתף פעולה בעת הניסיון להתחברות.
למתקיני הגרסה הקבועה, נכון לתאריך 04.04.21  אנו עובדים עם TeamViewer15. המשתמש יוכל להיעזר בכל איש טכני בתנאי שהעוזר משתמש ב- Team Viewer עם רישיון.
במידה ומחשב הלקוח בתחום שנת האחריות, התמיכה תעשה בטלפון ואוֹ בשליטה מרחוק (במידה ומתאפשר) על מנת לברר את אופי התקלה, ויטופל בהתאם.
התמיכה מרחוק לפתרון תקלות ללקוחות שאינם באחריות לא תארך יותר מ 15 דקות, למעט שִדרוגים או התקנות יזומות על ידי החברה. תקלות האורכות יותר מהזמן הנקוב ידרשו בתשלום.
לתשומת לב הלקוחות, האחריות על מחשב שסופק על ידי לטס טוק אינה כוללת תקלות תוכנה ואו תקלות של מערכת ההפעלה Windows כתוצאה מתפעול לא תקין או כתוצאה מנזק שנוצר על ידי נוזקות ודומיהם.

שליטה מרחוק Team Viewer תוכנת שליטה מרחוק TeamViewer

שליטה מרחוק Ammy Admin תוכנת שליטה מרחוק AMMY Admin

שליטה מרחוק Quick Assist

שליטה מרחוק Any Desk תוכנת שליטה מרחוק AnyDesk

תוכנת שליטה מרחוק להתקנה קבועה

אנא קרא את סעיף זה לפני ההתקנה

במידה והמשתמש מעוניין בקבלת תמיכה טכנית קבועה של טכנאי לטס טוק באופן מהיר ויעיל וללא התערבות מבקש התמיכה, יש להוריד ולהתקין את תוכנת השליטה מרחוק Team Viewer של החברה.
במהלך התקנת התוכנה המשתמש יצטרך להזין את שם וסיסמה. לפני הקלדת הסיסמה יש לוודא ששפת המקלדת היא אנגלית ובעת הקלדת הסיסמה יש להקליד אות אחת גדולה לפחות וספרות.
לאחר הקלדת השם וביצוע ההתקנה, יש להמתין להופעת חלונית שבה המשתמש יתבקש לספק הרשאת התחברות לטכנאי לטס טוק על ידי לחיצה על כפתור תן הרשאה ל- Shaul Yakovi ולסיים את ההתקנה.
תוכנת השליטה מרחוק Team Viewer של לטס טוק המותקנת באופן קבוע במחשבך ותאפשר לטכנאי החברה להתחבר למחשב בכל פניה לבקשת תמיכה, ולעולם לא יתבצע חיבור כלשהו ללא ידיעת המשתמש.
בנוסף, התוכנה תאפשר למשתמש לבקש עזרה בשליטה מרחוק של טכנאים אחרים שלא מטעם החברה על ידי מסירת מספר זיהוי המחשב וסיסמה כאשר בכל הפעלה הסיסמה תתחלף.