מוצרים ללקויי ראייה

עמוד זה כולל תוכנות וטמ"סים המיועדים ללקויי ראייה

תוכנות

תוכנת הגדלה והקראה FUSION

אריזת תוכנת הגדלה ודיבור Fusion

התוכנה המושלמת והרחבה ביותר שמציעה ללקויי ראיה ועיוורים גם הגדלה וגם דיבור ל למערכות של Microsoft Windows.
Fusion הינה חבילת תוכנה הכוללת את ZoomText להגדלה ואת JAWS לדיבור,
המשתמש יכול להחליט איך לעבוד עם חבילת התוכנה, עם הגדלה בלבד, עם קורא מסך בלבד או עם הגדלה וקורא מסך יחדיו.


תוכנת הגדלה ZoomText

אריזות של תוכנת ZoomText , אריזה ירוקה להגדלה, אריזה כחולה של הגדלה עם דיבור

תוכנת ZoomText Magnifier הינה תוכנת ההגדלה הטובה ביותר בעולם למערכות הפעלה Microsoft Windows. התוכנה מאפשרת: הגדלה ביישומים רבים, ניווט במחשב, שולחן עבודה, ניהול קבצים ואינטרנט. התוכנה מגדילה עד פי x60 וכוללת הגדלה במצבי ביניים. לתוכנה שתי גרסאות: גרסת הגדלה וגרסת הגדלה ודיבור.


תוכנת סריקה והמרת תמונה לטקסט ABBYY FineReader

אריזת תוכנת סריקה ופענוח תמונה לטקסט Fine Reader

תוכנת ABBYY Fine Reader מאפשרת סריקת מסמכים מחוץ למחשב ולהמירם למסמך אלקטרוני. התוכנה גם יודעת לעבד קבצי תמונה שתוכנם טקסט כמו קבצי PDF, JPG ולהמירם בשיטת OCR למסמך אלקטרוני הניתן לעריכה במעבד תמלילים של Microsoft Office.


טמ"סים שולחניים

טמ"ס TOPAZ XL HD

טמ"ס TOPAZ XL HD

TOPAZ XL הינו מכשיר הגדלה שולחני עם מגש בעיצוב חדשני ובעל מסך דק בגדלים שונים המותקן על זרוע מסתובבת הניתנת לנעילה.
הטמ"ס מיועד למשתמשים שמרבים בקריאה הודות למסך גדול ולמגש XY מרווח.

טמ"ס עם הקראה VocaTex

טמ"ס מקריא מסוג Vocatex

טמ"ס VocaTex מאפשר הקראה של טקסט מודפס במגוון רחב של שפות. המכשיר משמש כטמ"ס רגיל לכל דבר ועניין ומצוייד במסך איכותי. ניתן לקרוא מסמכים בהגדלה ולשנות את ניגודיות הצבעים. בנוסף להגדלה, ניתן גם להקריא טקסט (בשפות שונות) שמופיעים במסך תוך 5 שניות בלחיצת כפתור אחת.

טמ"ס קרוב/רחוק ONYX Desk Set HD

טמ"ס ONYX DeskSet

Desk Set HD מאפשר קריאה מקרוב ומרחוק ומשמש כמצלמה לקריאה וכתיבה בשולחן העבודה ומשמש גם כמצלמה לקריאה מרחוק. הטמ"ס עצמאי וכולל מצלמה איכותית המשדרת ישירות למסך. מסופק עם תיק טרולי ייעודי המאפשר ניידות נוחה ופשוטה.

טמ"ס מתקפל TOPAZ PHD

טמ"ס TOPAZ PHD

ה-TOPAZ PHD הינו טמ"ס מתקפל וקל משקל ומציע מגוון אפשרויות עבודה המתאימות גם לשולחן עבודה וגם לנשיאה ממקום למקום הודות לסוללה פנימית. הטמ"ס מגיע בשתי תצורות מסך 12 אינץ' ומסך 15 אינץ'. הטמ"ס בעל תכונות המתאימות לנוחיות המשתמש במקום העבודה, בבית, בכיתה, בספריות עירוניות ועוד.


מוצר חדש

טמ"ס קרוב/רחוק מתקפל VisioBook / VisioDesk

טמס קרוב רחוק של חברת VisioBraille

טמ"ס נייד קרוב/רחוק של חברת VisioBraille באיכות FHD, מיוצר בשני דגמים, דגם עם מסך 15.6 אינץ' ודגם עם מסך 12.5 אינץ'.
הטמ"ס מאפשר קריאת מסמכים מקרוב ומרחוק בתגובה מהירה ואיכות תצוגה גבוהה.
ערך מוסף של הטמ"ס, שימוש במצלמה על ידי חיבור למחשב בעזרת כבל USB3.
מתאים במיוחד לתלמידים בכיתות נמוכות א' עד ה' בגלל איכות החומר ממנו הוא בנוי.


טמ"ס קרוב/רחוק מתקפל MagniLink Zip 13/17

טמ"ס Magnilink ZIP

טמ"ס שולחני/נייד קרוב/רחוק של חברת LVI באיכות HD או Full HD בעל שני סוגי מסכים 17 ו- 13.3 אינץ'. המאפשר קריאת מסמכים מקרוב וקריאה מרחוק באיכות גבוהה. הטמ"ס יכול להגיע עם אפשרות של מגש וללא מגש בבסיסו.


מוצר חדש

טמ"ס קרוב/רחוק Mercury

טמ"ס משולב Surface מסוג Mercury

טמ"ס נייד קרוב/רחוק מסוג Mercury בעל עיצוב חדשני. המערכת מורכבת ממצלמת קרוב ומצלמת רחוק שמתלבשת על התקן המערכת ומתחברת למחשב Surface. הטמ"ס מופעל בעזרת תוכנה ייעודית המותקנת על גבי Windows 10/11. ה- Surface משתלב בתוך התקן ייחודי שמתקפל לתצורת "ספר עם ידית נשיאה" הניתן לניוד המערכת בקלות.


לא במלאי

טמ"ס קרוב/רחוק Magnilink-TAB

טמ"ס משולב Tablet מסוג MAgnilink TAB

טמ"ס נייד קרוב/רחוק מסוג MagnilinkTAB בעל עיצוב חדשני. המערכת מורכבת ממצלמת קרוב רחוק עם מוט גמיש המתחבר למחשב Tablet ומופעל עם תוכנה ייעודית המותקנת על גבי Windows 10. ה- Tablet משתלב בתוך מעמד ייחודי מתקפל שאינו תופס נפח וניתן לניידו בקלות.


מצלמות קרוב רחוק

טמ"ס קרוב/רחוק ONYX Portable HD

טמ"ס נייד ONYX PHD

ONYX Portable HD הינו מצלמת טמ"ס ניידת כיתתי המאפשר קריאה של חומר מקרוב ומבט על אובייקטים מרחוק. המצלמה מגדילה בטווח של עד x141 (בתצוגת מסך בגודל 22 אינץ').
ניתן לחבר את הטמ"ס למחשב ולתפעלו עם תוכנה ועם שלט ייעודי, לצלם ולשמור תמונות במחשב, לחלופין ניתן לחברו למסך עצמאי ולתפעל עם שלט ייעודי.


מוצר חדש

טמ"ס קרוב/רחוק ZoomCam

טמ"ס נייד ZoomCam

ה- ZoomCam משמש כטמ"ס כיתתי קל משקל ומתאפיין באיכות תצוגה Full High Definition. הטמ"ס מאפשר הגדלה מקרוב (שולחן) או מרחוק (לוח כיתתי).
חיבור הטמ"ס למחשב מתבצע בעזרת כבל USB-C ללא מנהל התקן ייעודי, פשוט להפעיל תוכנה סטנדרטית של Windows 10 שמאפשרת גישה למצלמה, כמו כן ניתן לחבר את הטמ"ס למסך עצמאי בעזרת כבל HDMI.
תפעול המצלמה נעשה על ידי שלט אלחוטי עם כל הפונקציות הסטנדרטיות.


לא במלאי

טמ"ס קרוב/רחוק SOLO Focus new

טמ"ס נייד Solo_New_HD

ה- SOLO Focus משמש כטמ"ס כיתתי ומאפשר הגדלה מקרוב או מרחוק ובעל פוקוס אוטומטי. ניתן לחבר את המצלמה למסך עצמאי ולתפעלה בעזרת שלט רחוק ייעודי, כמו כן ניתן לתפעלה בעזרת תוכנה על ידי חיבור למחשב בעזרת כבל USB, דבר המאפשר תיפעול נרחב בנוסף לתיפעול מהשלט רחוק, לדוגמה, שמירת תמונות.


טמ"ס קרוב/רחוק Magnilink-HD/FHD2

מצלמת קרוב רחוק של חברת LVI

ה- Magnilink Student משמש כמצלמת קרוב רחוק כיתתי המאפשר מבט בהגדלה של אובייקטים מהשולחן ומהלוח בכיתה.
את המצלמה ניתן לחבר למחשב ולתפעל בעזרת תוכנה ייעודית המאפשרת שינויי צבעים, מיקוד, תצוגות חצויות, צילום, הקלטת מערכי שיעורים עם קול ועוד. כמו כן ניתן לעבוד עם מסך עצמאי ולתפעל את הפונקציות השונות בעזרת כפתורים הממוקמים בבסיס המצלמה. למצלמה מספר דגמים המתייחס לתכונות התצוגה HD, FHD.


טמ"סים ניידים

מוצר חדש

טמ"ס נייד קרוב Ruby 10 HD

טמ"ס נייד Ruby 10 בעל מסך 10 אינץ'

Ruby 10 HD הינו טמ"ס המשמש להגדלת אובייקטים מקרוב ובעל מסך צבעוני המונע שיקוף, המסך של המכשיר הינו מסך מגע 10 אינץ' ובאיכות של הפרדה גבוהה. המכשיר מצוייד ב- 3 מצלמות ומאפשר שימוש לקריאה וכתיבה על גבי טפסים. ניתן להניח את המכשיר ישירות על גבי מסמכים, וניתן לפתוח זרוע ייעודית הכוללת מצלמה המאפשרת כתיבה על מסמכים.


טמ"ס נייד קרוב/רחוק Ruby 7 HD

טמ"ס נייד Ruby7 HD

Ruby 7 HD הינו טמ"ס המשמש להגדלה לקרוב/רחוק בעל מסך צבעוני מונע שיקוף בגודל 7 אינץ' באיכות של הפרדה גבוהה. המכשיר מצוייד במצלמת ציר מתכווננת ומאפשרת כיוון למבט קרוב, מבט עצמי, ומבט רחוק. ניתן להניח את המכשיר ישירות על גבי הטקסט באופן שהתצוגה תופנה ב- 45 מעלות כלפי המשתמש. בעזרת RUBY 7 ניתן להגדיל טקסט עד פי 24 מהגודל האמיתי ולשנות כ- 20 סוגי צבעים שונים.


טמ"ס נייד Ruby XL HD

טמ"ס נייד Ruby5 HD

טמ"ס נייד RUBY XL HD בעל מסך בגודל 5 אינץ' צבעוני שאינו מבריק באיכות של הפרדה גבוהה תוך שמירה על איכות התמונה וללא עיוותים, פשוט ונוח לשימוש יום יומי. מאפשר קריאה של טקסט בצורה נוחה בעזרת ידית אחיזה מובנית ובעזרת תושבת קריאה מובנית שנפתחת בקלות, ניתן להניח את המכשיר ישירות על גבי הטקסט כך שהתצוגה תופנה כ 45 מעלות כלפי המשתמש.
מאוד נוח לשימוש בסופרמרקטים ובקריאת מכתבים באופן מיידי.


טמ"ס נייד Ruby 4.3

טמ"ס נייד Ruby4.3

ה- Ruby הינו טמ"ס נייד בעל מסך LCD בגודל "4.3 צבעוני ובאיכות גבוהה ומאפשר שינוי ניגודיות צבעים למניעת סינוור.
ניתן לאחוז את המכשיר כזכוכית מגדלת אלקטרונית או להניחו על דף או ספר.
יכולת ההגדלה של המכשיר עד פי 14 בשלוש דרגות.
הטמ"ס קל לנשיאה ובעל נרתיק מותן. מאוד נוח לשימוש מחוץ לבית כגון, קריאת תוויות של מוצרים בסופרמרקטים, פרסומים בלוחות מודעות, קריאה מהירה של מכתבים.
ניתן להחליף את הסוללות הנטענות בסוללות רגילות באופן זמני.


טמ"ס נייד Traveler 13 HD

טמ"ס Traveller13_HD

ה- Traveler HD הינו טמ"ס בעל מסך בגודל 13.3 אינץ' בהפרדה גבוהה והמצלמה מגדילה באיכות גבוהה כתוצאה משימוש בעדשות אופטיות להגדלה.
למכשיר תושבת מובנת המאפשרת הנחתו על גבי המסמך לקריאה נוחה כך שהתצוגה תופנה כ 45 מעלות כלפי המשתמש. ניתן לרכוש תושבת שמגביה את הטמ"ס מהספר על מנת שיהיה נוח לדפדף בירחונים ולהחליף דפים במהירות.
הטמ"ס מאוד איכותי ונוח מאוד לקריאת עיתונים, ספרים, מעטפות דואר ועוד.


מוצר חדש

טמ"ס נייד קרוב/רחוק ZooMax Snow 12

טמ"ס נייד ZooMax Snow 12 להגדלה מקרוב ולרחוק, בעל מסך מגע בגודל 12 אינץ' צבעוני בהפרדה גבוהה. הטמ"ס מאפשר שינוי ניגודיות צבעים, שמירת תמונות, מבט בתמונות שנשמרו, הגדרת קו קריאה, מיקוד אוטומטי ועוד.
הטמ"ס מאפשר קריאת טקסט מקרוב בצורה נוחה בעזרת הזזת מוט תזוזה (ג'וייסטיק). ניתן לפתוח תושבת קריאה מובנית ולהניח על ספר או למקם את הטמ"ס על גבי תושבת ייעודית המאפשרת החלפת מסמכים, כתיבה על טפסים ודיפדוף דפים בספר בצורה נוחה. כמו כן ניתן לחבר מצלמת רחוק ייעודית.


מוצר חדש

טמ"ס נייד קרוב/רחוק ZooMax Luna 8

טמ"ס נייד Luna 8 בעל מסך 8 אינץ'

טמ"ס נייד ZooMax Luna 8 להגדלה מקרוב ולרחוק, בעל מסך בגודל 8 אינץ' צבעוני בהפרדה גבוהה ומאפשר שינוי ניגודיות, צבעים, שמירת תמונות, מבט בתמונות שנשמרו, הגדרת קו קריאה, מיקוד אוטומטי ועוד.
Luna 8 מאפשר קריאת טקסט מקרוב על ידי פתיחת תושבת קריאה מובנית והנחתו על גבי החומר הנקרא, כמו כן ניתן לחבר את הטמ"ס למסך חיצוני.


טמ"ס נייד קרוב/רחוק ZooMax M5 HD

טמ"ס נייד קרוב רחוק ZooMax M5 HD

טמ"ס נייד ZooMax M5 HD Plus להגדלה מקרוב ולרחוק, בעל מסך בגודל 5 אינץ' צבעוני בהפרדה גבוהה. הטמ"ס מאפשר שינוי ניגודיות, שמירת תמונות, מבט במאגר התמונות, מיקוד אוטומטי ועוד.
המכשיר מאפשר קריאת טקסט מקרוב בצורה נוחה בעזרת תושבת קריאה מובנית שנפתחת ונסגרת בקלות. כמו כן ניתן לסגור את התושבת ולכוון את המצלמה ממרחק של 30 ס"מ מלוח מודעות או מתווית מחיר של מוצר על מדף בסופרמרקט.