לחץ Alt + 1 כדי לעבור לתפריט הקטגוריות של מדור זה.

קורא המסך Window-Eyes יורד מהמדף

קבוצת VFO מודיעה בצער על הפסקת פיתוח, תחזוקה, ומכירות של תוכנת קורא המסך Window-Eyes בארצות הברית ובעולם.
למרות זאת, אנו מחויבים ללקוחותינו, ונמשיך לשמור על הסכמי תחזוקת התוכנה והרכישות שבוצעו, ולכן נמשיך לספק תמיכה טכנית למשתמשי הקצה, שרכשו את Window-Eyes או חבילת תמיכה כלשהי. 
כל הלקוחות שמשתמשים בתוכנת קורא מסך זה, יוכלו להמשיך ולהשתמש בתוכנה, אך ככל שמערכות ההפעלה והיישומים השונים יתפתחו בעתיד, תוכנת Window-Eyes לא תתפקד בצורה שתאפשר חוויית שימוש מספקת.
חשיבות קורא המסך עבורכם מובנת לנו, ולכן אנו מציעים את JAWS 18.0 כתחליף. אנו נהיה אחראיים לחוויית מעבר חלקה ככל שניתן, כולל המשך מתן שדרוגים במסגרת ההסכמים לתחזוקת התוכנות שנרכשו במקור ל- Window-Eyes. כמו כן, השדרוגים יומרו להסכם תחזוקת התוכנה של JAWS.
כל המשתמשים ששילמו ורכשו רישיון עבור תוכנת Window-Eyes ומשתמשים כיום בגרסאות 9.0 עד 9.5, יזכו לקבל רישיון עבור JAWS 18.0 ללא עלות, כולל מספר שדרוגים שנותרו במסגרת הסכם תחזוקת התוכנה של Window-Eyes.
במידה והנכם משתמשים בגרסה החינמית של Window-Eyes המוצעת למשתמשי Microsoft Office, חבילת השדרוג הישירה ל-JAWS לא קיימת, אך ניתן לפנות אלינו במידה והנכם מעוניינים ברכישת התוכנה.
בנוסף, הרינו להודיע שבסוף חודש יולי 2017, ההצעה החינמית של Window-Eyes עבור משתמשי Microsoft Office תסתיים גם היא. הודעה מתאימה תופץ על ידי חברת Microsoft בזמן הקרוב.
אנו בטוחים שבמעבר ל- JAWS 18.0, תוכלו ליהנות מחוויית קורא המסך המתקדמת והמובילה ביותר בעולם כיום.
© כל הזכויות שמורות לחברת לטס טוק בע"מ